İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
HASAT'tan Duvarlardan, Sokağa Firari Karikatörler Sergisi
HASAT'tan Duvarlardan, Sokağa Firari Karikatörler Sergisi
Meclis üyelerinden yalan haberlere sert tepki
Meclis üyelerinden yalan haberlere sert tepki
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kartal’da Minik Eller Toprakla Buluşuyor
Kartal’da Minik Eller Toprakla Buluşuyor
“Minik Sürücüler Trafik Eğitiminde”
“Minik Sürücüler Trafik Eğitiminde”
Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 18:18 Bu haber 1483 kez okundu
 
TelPark ile otopark sorununa son!
Giderek artan araç sayısı ile birlikte site, hastane, ofis binaları, AVM benzeri toplu yaşam alanlarında önemli bir soruna dönüşen, engelli kişiler için ayrılmış alanların bile suistimal edilmesine kadar giden otopark sorunu şimdi teknoloji ile çözüme kavuşuyor.
- Haberi
TelPark ile otopark sorununa son!

Yeni nesil bariyer sistemi TelPark ile
otopark sorununa son!

Sensormatic’in Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen yeni nesil park bariyer sistemi TelPark, akıllı yazılımı, şık tasarımı ve ihtiyaca uygun farklı versiyonlarıyla otopark yönetiminin hızlı, basit ve etkin şekilde gerçekleştirilmesine imkân veriyor.

Güvenlik teknolojileri alanında, farklı sektörlere ve ihtiyaçlara yönelik çözümler geliştiren Sensormatic, özellikle büyükşehirlerde bir hayli kısıtlı olan park alanlarının verimli kullanımı, engelliler için ayrılmış alanların suistimalinin önlenmesi, VIP için ayrılmış otopark alanlarının özelleştirilmesi gibi farklı amaçlar için kullanılabilen yeni nesil bir park bariyer sistemi sunuyor.

 

Farklı kullanım alanları ile fark yaratan çözüm

Kalabalık ve büyük otoparklarda engelliler için park alanı yaratın

AVM ya da hastanelerde engelliler için ayrılmış alanlara park yapılmasını önlemek ve daha rahat park edebilmelerini sağlamak için kullanılabilen TelPark, engelli müşterilerin telefon numaralarını önceden sisteme kayıt ederek onlar için yaratılan özel alanların başkaları tarafından işgal edilmesini engelliyor. Bu şekilde ilgili AVM ya da hastane sosyal sorumluluk alanında da fark yaratmış oluyor.

Özel Müşterilerinize ayrıcalıklı alan yaratın

Zincir veya departmanlı mağazalar özel müşterilerinin telefon numaralarını sisteme tanıtarak özel park yerlerinden yararlanmaları ve beklemeden park yeri bulabilmelerini sağlıyor. Müşteri otoparka geldiğinde sistem kısa mesajla ilgili kişiye bilgi vererek hangi müşterinin geldiğini anında bildiriyor. Bu yöntem sayesinde özel müşterileri karşılamak yada onlara özel sürprizler hazırlamak mümkün oluyor. Müşteri deneyimine pozitif etki sağlayan sistem, raporlama yazılımı sayesinde geçmişe yönelik bilgi vererek müşterilerin ziyaret alışkanlıklarının ölçümlenmesine de destek oluyor.

Park alanlarını verimli ve güvenli şekilde yönetin

TelPark, kısıtlı park alanlarını verimli kullanmaya olanak tanıyor. Kullanıcı dostu bir sistem olan TelPark, mobil aplikasyon üzerinden otoparkın doluluk oranı ve hangi TelPark noktasının boş olduğunu gösteriyor.

Öte yandan TelPark kullanıcıları, ayrıca bir otopark ödemesi için vakit kaybetmiyor. Cihaz GSM modülü ile çalıştığı için her giriş çıkışta kullanım süresi GSM operatörüne bildiriliyor. Bu sayede kullanıcılar, telefon faturalarında otopark kullanım ücretini de görebiliyor ve tek bir faturayla ödeme yapabiliyor.

 

Sensormatic Güvenlik Hizmetleri

 

 

 

 

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Fevzi Işık
Etiketler: TelPark, ile, otopark, sorununa, son!,
Yorumlar
Haber Yazılımı