İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 15:25 Bu haber 662 kez okundu
 
Şişli'de ''Sanat Online'' Başlıyor.
Şişli Belediyesi, “Şişli’de Sanat Online” programı ile sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerini evlere misafir ediyor.27 Şubat Cumartesi günü Şişli Belediyesi resmi YouTube kanalında ilk bölümü yayınlanacak programın moderatörlüğünü, sevilen isim Bay J üstleniyor.
- Haberi
Şişli'de ''Sanat Online'' Başlıyor.

ŞİŞLİ BELEDİYESİ ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ PROGRAMI “ŞİŞLİ’DE SANAT ONLİNE” BAŞLIYOR!

Şişli Belediyesi’nin "Şişli'de Sanat Online" programı başlıyor. 27 Şubat Cumartesi günü Şişli Belediyesi resmi YouTube kanalında ilk bölümü yayımlanacak programın moderatörlüğünü Bay J üstleniyor. Programın ilk bölüm konukları; Türk müziğinin efsaneleşen rock grubu Bulutsuzluk Özlemi ve sevilen tiyatrocular Şebnem Özinal ile Yosi Mizrahi olacak.

28 Şubat Pazar günü yayımlanacak programın ikinci bölüm konukları ise usta oyuncular Erkan Can ve Güven Kıraç ile müzisyen Eda Baba. Programda, oyuncu ikilinin keyifli sohbetlerine, Eda Baba birbirinden güzel şarkılarıyla eşlik edecek.

Hafta sonu müzik şöleni

6 Mart Cumartesi günü yayınlanacak üçüncü bölüm konukları; şarkılarıyla keyif veren müzisyen Feryal Öney ve usta tiyatrocu Hakkı Ergök olacak. 7 Mart’ta yayınlanacak dördüncü bölümde ise kıymetli müzisyenler Nilipek ve Can Kazaz’a deneyimli tiyatrocu ve yönetmen Mehmet Esen keyifli sohbetiyle eşlik edecek.

https://panel.basinlistem.com/UrlRedirect.ashx?Mail=marmaracagdasgazetesi@gmail.com&MailID=13713996&url=https3a2f2fwww.youtube.com2fuser2fsislibelediyesi

Kaynak: (ÇHA) - Şişli Belediyesi Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Şişli'de, ''Sanat, Online'', Başlıyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı