İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kerbela Mateminin Acısı Büyükçekmece’de Sergilendi
Kerbela Mateminin Acısı Büyükçekmece’de Sergilendi
Maltepe Belediyesi’nden TİS Daveti
Maltepe Belediyesi’nden TİS Daveti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Belgesel meraklılarına iki film birden
Belgesel meraklılarına iki film birden
Maltepe’de spor kulüplerine dev destek
Maltepe’de spor kulüplerine dev destek
Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 21:23 Bu haber 4722 kez okundu
 
Ben sizin evladınızım
CHP Genel Merkezi tarafından Kartal Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Gökhan Yüksel, CHP ilçe merkezini ziyaret etti. İlçe Başkanı Muammer Çelebi tarafından karşılanan Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, Kartal’da yerel iktidarı devam ettireceğini belirterek mevcut Belediye Başkanı Altınok Öz’ü hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
- Haberi
Ben sizin evladınızım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHP Kartal Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel, ilçe örgütünü ziyaret ederek seçim çalışmalarının startını verdi. Yüksel’in gelişinde CHP ilçe binası ve dışında büyük izdiham yaşandı. Aday adaylarının yanı sıra STK temsilcileri ve çok sayıda partililerin katıldığı ziyaret mitinge dönüştü. CHP İlçe Başkanı Muammer Çelebi konuşmasında,  “Bizi 15 yıllık AKP iktidarından sonra CHP iktidarını sosyal demokrat belediyeciliğini buluşturan Belediye Başkanımızın emeği çoktur. Kartal’a emeği ve kazandırdıklarından dolayı Başkanımız Altınok Öz’e teşekkür ediyorum. Aynı belediyecilik anlayışı ile Gökhan Yüksel’in de CHP iktidarını Kartal’da yürüteceğine olan inancım tamdır” dedi.
Kendisine Atatürk’ün ”Benim ümidim gençliktedir” sözünü ve Bursa nutkunu rehber edindiğini dile getiren Belediye Başkan adayı Gökhan Yüksel ise konuşmasında birlik ve beraberlik sözü verdi. Büyük bir sorumluluk aldığının bilincinde olduğunu dile getiren Yüksel,  mevcut Belediye Başkanı Altınok Öz’den devir alacağı hizmet bayrağını daha da zirveye taşıyacağını söyledi. Aday değişiminin hizmet bayrağı değişimi olarak gördüğünü ifade eden Yüksel, “Kartal’ı sosyal belediyecilik ile buluşturan, hizmet eden ve 5 yıldır da birlikte çalıştığımız belediye başkanımıza verdiği emek ve hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisinden devir alacağım bu bayrağı en iyi şekilde taşıyacağım ve temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.  Belediye zaten belediye bizim.  Kartal ile el ele omuz omuza vererek bu iktidarlığımızı sürdüreceğim” dedi.
Kendisinin Kartal’da doğup büyüdüğünü ve eğitimini de burada tamamladığının altını çizen Yüksel, “Kartal halkının teveccühü ile Meclis, Encümen, Belediye başkan yardımcısı oldum. Yerel yönetimlerde ve belediyecilikte büyük deneyim kazandım, bunu Kartal halkının hizmetine bütün çabamla hizmet etmek için kullanacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Tecrübemiz, hayallerimiz projelerimiz var. Bize inanan binler var. Derman belediyeciliğini yeniden Kartalda devam ettireceğiz. Kartalın 20 mahallesini 2,200 cadde ve sokağını karış karış gezen dolaşan hangi mahallenin hangi sorunu var, bunu bilen birisiyim. Yarım kalan projeleri biliyorum. Ben sizin evladınızım. Beni tanımayanlar tanıdıkça çok sevecekler.  Hep birlikte ilmik ilmek gönül bağını sokak sokak dolaşarak bütünleyici dille Kartallıları kucaklayacağız” dedi.

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Ben, sizin, evladınızım,
Yorumlar
Haber Yazılımı